Kapcsolat   + 36 20 / 9359 555    info@megakran.hu
langmahr-flag-eng    langmahr-flag-ger
header-karrier-4

Géptelepítő

Összetett projektek (mechanikai szerelés, villamos, csőszerelési) vezetésére keresünk munkatársat.

FELADATOK

•  Komplex géptelepítési és gépmozgatási projektek munkáinak teljes körű szervezése és lebonyolítása:
•  Műszaki egyeztetés a potenciális megrendelőkkel
•  Projektek előkészítése (munkaerő, eszköz, anyag)
•  Projektek helyszíni vezetése
•  Felmerülő problémák gyors, hatékony kezelése

AMIT NYÚJTUNK

• Változatos munkahelyi környezet
• Versenyképes fizetés
• Céges autó, telefon, notebook
• Tanulási, fejlődés lehetőség
FELTÉTELEK

• Középfokú műszaki végzettség
• Legalább 1-2 év ipari környezetben szerzett tapasztalat
• Alkalmankénti hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
• Utazási hajlandóság
• Kiváló kommunikációs készség
• Kiváló szervező és vezetői készség

ELŐNYT JELENT

• Középszintű angol nyelvtudás írásban, szóban
• Felelős műszaki vezetői képesítés
• Munkavédelmi jártasság

A weboldalon megadott adatai csak kapcsolatfelvételre szolgálnak, nem kerülnek tárolásra és harmadik fél számára nem hozzáférhetőek.