Kapcsolat   + 36 20 / 9359 555    info@megakran.hu
langmahr-flag-eng    langmahr-flag-ger
HEV 1585-5

PROJEKTVEZETŐ

NÁLUNK MÉRNÖKKÉNT DOLGOZHATSZ
olyan projekteket csinálhatsz amire büszke leszel

play-button3

LEGJOBB HELYEN DOLGOZHATSZ

  • •  piacvezető nagyvállalatoknál a legkorszerűbb gépeket
    telepítheted Nézd meg ►
  • •  regionálisan is kiemelt fizetést tudunk biztosítani, akár pályakezdőként is számodra
  • •  a legkorszerűbb eszközökkel, gépekkel dolgozhatsz Nézd meg ►
  • •  nálunk a munkaidő akkor kezdődik, amikor elindulsz otthonról
  • •  céges autód és korszerű mobiltelefonod lesz akár saját használatra is
  • •  ha túlóráznod kell mi minden percet elszámolunk és kifizetünk számodra
  • •  legvagányabb munkaruhában dolgozhatsz Nézd meg ►

NÁLUNK FEJLŐDHETSZ A LEGTÖBBET

  • •  legjobb szakembereinktől tanulhatod el a mérnöki szakma gyakorlati ismereteit
  • •  stabil technikusi munkatársakat adunk , hogy a maximumot ki tudd hozni a munkádból
  • •  ha szeretnéd fejleszteni, itt használhatod a szakmai angolodat
  • •  képzési támogatást adunk, hogy fejleszd a tudásodat

FELADATOK

•  Komplex géptelepítési és gépmozgatási projektek
munkáinak teljes körű szervezése és lebonyolítása:
•  Ajánlatkérések kezelése
•  Munkafelmérések lebonyolítása
•  Műszaki egyeztetés a potenciális megrendelőkkel
•  Projektek előkészítése (munkaerő, eszköz, anyag)
•  Ütemterv készítése
•  Projektek helyszíni vezetése
•  Felmerülő problémák gyors, hatékony kezelése

FELTÉTELEK

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Legalább 1-2 év ipari környezetben szerzett tapasztalat
• Alkalmankénti hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
• Utazási hajlandóság
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban, szóban
• Kiváló kommunikációs készség
• Kiváló szervező és vezetői készség

ELŐNYT JELENT

• Felelős műszaki vezetői képesítés
• Munkavédelmi jártasság
• Egyéb idegen nyelv ismerete

A weboldalon megadott adatai csak kapcsolatfelvételre szolgálnak, nem kerülnek tárolásra és harmadik fél számára nem hozzáférhetőek.