Kapcsolat   + 36 20 / 9359 555    info@megakran.hu
langmahr-flag-eng    langmahr-flag-ger
header-karrier-7

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐKNEK!

 Dolgozz tervezhető munkaidőben, versenyképes fizetésért egy jobb, nyugodtabb munkahelyen.

FELADATOK

• Diagnosztizálás, hibafeltárás
• Alkatrészek, részegységek beépítése, cseréje
• Javítási, karbantartási feladatok minőségi munkavégzése
• Technikai ellenőrző feladatok igényes elvégzése
• A javításhoz tartozó adminisztráció elvégzése
• Minőségjavító akciók végrehajtása

ELŐNYT JELENT

• Mobil, elektromos emelőgépek ismerete

ELVÁRÁSOK

• Autóvillamossági szerelő szakképesítés
• Precizitás, pontos munkavégzés
• Kiemelkedő problémamegoldó készség
• Terhelhetőség

AMI NÁLUNK BIZTOSAN VÁR RÁD

• Versenyképes bérezés
• Tervezhető munkaidő beosztás
• Szakmai továbbképzések, vállalati oktatások
• Céges mobiltelefon, laptop
• Szervizautó

A weboldalon megadott adatai csak kapcsolatfelvételre szolgálnak, nem kerülnek tárolásra és harmadik fél számára nem hozzáférhetőek.