Kapcsolat   + 36 20 / 9359 555    info@megakran.hu
langmahr-flag-eng    langmahr-flag-ger
header-karrier-autoszerelo

AUTÓ / NEHÉZGÉP SZERELŐKNEK

 Dolgozz tervezhető munkaidőben, versenyképes fizetésért egy jobb, nyugodtabb munkahelyen.

FELADATOK

• Emelőgépek, tehergépjárművek pótkocsik javítása
• Műszaki állapotfelmérés
• Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése
• Munkalapok vezetése
• Ügyféligényeknek megfelelő munkavégzés külső helyszíni javítások alatt

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

ELVÁRÁSOK

• Autószerelői végzettség és gépszerelői tapasztalat / Gépszerelői végzettség
• 3-5 éves szakmai tapasztalat
• Lojális munkavállalói szemlélet

AMI NÁLUNK BIZTOSAN VÁR RÁD

• Szakmai tudásodnak megfelelő bérezés
• Fejlődési lehetőség
• Továbbképzések és vállalati oktatások
• Közvetlen, segítőkész kollégák
• Tervezhető munkaidő
• Szervizautó
• Céges mobiltelefon és kedvezményes vállalati díjcsomag
• Vállalati biztosítás

A weboldalon megadott adatai csak kapcsolatfelvételre szolgálnak, nem kerülnek tárolásra és harmadik fél számára nem hozzáférhetőek.